Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach

„Podchody z Książką”

Utworzono dnia 01.09.2023

„Podchody z Książką”-  nocna, biblioteczna impreza plenerowa.

 

01.09.2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Łambinowicach na zakończenie wakacji  zorganizowała dla dzieci i młodzieży wieczór pełen wrażeń. Zabawa rozpoczynała się o godz. 19.00. Był pokaz strażacki, zawody sprawnościowe, ognisko ze smażeniem kiełbaski, Były lody, cukierki, batoniki – to w ramach nagród -  a że wszyscy okazali się zwycięzcami, to i nagrody otrzymali wszyscy.

Atrakcją spotkania były  nocne „Podchody z Książką” – zabawa wymyślona przez pracownicę biblioteki, w której, jak się okazało , doskonale bawią się też i dorośli uczestnicy zabawy. Ci ostatni byli niezbędni do przeprowadzenia tej zabawy. Podchody rozpoczęły się, gdy na dworze było już zupełnie ciemno i trwała do czasu, gdy wszystkie osoby na „bazach” zostały odnalezione, odpowiedzi na przygotowane pytania udzielone, punkty wpisane do karty, hasło i odzew oraz hymn podchodów odśpiewany.  Pytanie na podchodach obejmowały wiedzę o bibliotece, książce, ale i wiedzę o naszej gminie czy regionie.

 Same podchody zaczęły się o godz.20.30 i trwały, i trwały, i trwały….(nie napiszę do której, bo pora, o której dzieci powinny być w łóżkach, dawno już minęła????).

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom dorosłym, które brały udział w zabawie: strażakom, kapitanom drużyn, rodzicom, opiekunom, osobom chętnym do pomocy przy organizacji ogniska…

Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste- DZIĘKUJĘ- zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

 

                                                                                     Bernadeta Tokarczyk

Podchody z książką

Utworzono dnia 28.09.2023, 08:41

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny