Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach

Pracownicy

Dyrektor: mgr Jolanta Mierzyńska            j.mierzynska@goksirlambinowice.pl

Księgowość: inż. Anna Cieślińska            a.cieslinska@goksirlambinowice.pl

Kadry: mgr Amelia Myśliwiec                     a.mysliwiec@goksirlambinowice.pl

Kadra Instruktorska:

mgr Teresa Mazurkiewicz - Instruktor terenowy      t.mazurkiewicz@goksirlambinowice.pl

mgr Alina Więcek - Instruktor terenowy                   a.wiecek@goksirlambinowice.pl

Stanisława Kraus - świetlica Budzieszowice            s.kraus@goksirlambinowice.pl

Maria Błaszczyszyn - świetlica "Maciek" Mańkowice    m.blaszczyszyn@goksirlambinowice.pl

Sylwia Buryś - świetlica Bielice/Malerzowice Wielkie      s.burys@goksirlambinowice.pl

Pracownicy biblioteki:

Kierownik: mgr Bernadeta Tokarczyk   b.tokarczyk@goksirlambinowice.pl   gbp@goksirlambinowice.pl

Bożena Śropińska - GBP Łambinowice   b.sropinska@goksirlambinowice.pl

Alicja Raczek - Filia Jasienica Dolna   a.raczek@goksirlambinowice.pl

Dorota Peler - Filia Wierzbie    d.peler@goksirlambinowice.pl

Maria Iwanicka - Filia Bielice     m.iwanicka@goksirlambinowice.pl

Pracownicy obsługi:

Beata Padewska

Genowefa Wasyliszyn

Arkadiusz Szafratowicz

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny