DZIEŃ KOBIET 2020

7 marca b/r w sali WDK w Jasienicy Dolnej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, przygotowane przez Alicję Raczek Bibliotekarza z Filii Bibliotecznej w Jasienicy Dolnej. Tego wieczoru scena należała do dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlicy przy Filii oraz członków DKK. Młodzi wykonawcy zaprezentowali świetnie przygotowany program artystyczny. Na scenie pojawiali się kolejno artyści, którzy swoimi występami stworzyli radosny nastrój. Występy były rewelacyjne, każdorazowo nagradzane gromkimi brawami widowni. Wśród publiczności nie zabrakło Dyrektor GOKSiR w Łambinowicach, Pani Jolanty Mierzyńskiej, przedstawicielek Rady Sołeckiej wraz z Panią Sołtys Brygidą Barcik oraz Przewodniczącej Rady Parafialnej Pani Bogusławy Cieleń z członkiniami. Po zakończonej prezentacji nastąpił czas życzeń oraz wręczenia każdej Pani symbolicznej róży. Spotkanie odbyło się przy kawie i pysznym cieście w bardzo miłej i uroczystej atmosferze.