Dzień kobiet

7 marca 2015r.Filia Biblioteczna w Jasienicy Dolnej zorganizowała uroczyste obchody święta kobiet. Spotkanie  odbyło się w Sali WDK w Jasienicy Dolnej, dzięki przychylności Sołtysa i Rady Sołeckiej naszej wsi.
W uroczystości wzięło udział 30 osób, biesiadując i oglądając występy dzieci zrzeszonych w Dyskusyjnym Klubie Książki działającym w naszej bibliotece. Dzieci w nagrodę za pracę i wytrwałość otrzymały upominki ufundowane przez GOKSiR w Łambinowicach.

Przy okazji spotkania można było obejrzeć wystawę, podsumowującą 7 lat działalno ści DKK.

Projekt DKK dofinansowany jest ze środków:

„ Instytutu Książki”  i  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa,  a koordynowany przez  Wojewódzką Bibliotekę Publiczna w Opolu.

Galeria zdjęć -  „Dzień Kobiet 2015”