Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach

Ferie zimowe

Utworzono dnia 12.02.2024

Ferie zimowe 2024r.
W Filii bibliotecznej w Wierzbiu

                W tym roku zajęcia świetlicowe odbywały się na Sali WDK w Wierzbiu. Po remoncie budynku mogliśmy się cieszyć ogrzewaną salą, o co dbał nasz Pan Sołtys. Dzieci miło spędzały czas na wspólnych, kreatywnych zabawach w gronie rówieśników. Skorzystaliśmy z wyjazdów  na  4 wycieczki organizowane przez GOKSiR   Łambinowice : 
 - do Brzegu na basen,  do Nysy na film „Akademia Pana Kleksa”, 
- do Opola na warsztaty edukacyjne „Zaczarowany Świat”,
- do Nadleśnictwa Prószków – Spotkanie z przyrodą i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

                Na świetlicy WDK gościliśmy aktorów teatru Krak-Art-Bis w przedstawieniu dla dzieci „Bałwanek ze śniegu”. Gra aktorów i wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu 
niezapomnianych wrażen. Na zajęciach świetlicowych odwiedziły nas Panie z grupy „WierzBabki”, które  przekazały Filii bibliotecznej w Wierzbiu  zakupione  ciekawe gry do zabaw świetlicowych i piękny  duży zestaw pacynek-kukiełek do teatrzyków,  była to dla nas piękna niespodzianka.
               Na zakończenie Ferii zimowych na Sali WDK  w Wierzbiu odbyła się Zabawa Karnawałowa dla  dzieci ze świetlic GOKSIR. Było wiele atrakcji :  gry,  zabawy ,tańce  i pokaz strojów karnawałowych. Dzieci wesoło się bawiły, w przerwach był słodki poczęstunek , który otrzymaliśmy od Pana Sołtysa i 
Rady sołeckiej. Tegoroczne  Ferie zimowe były pełne  wesołych zabaw  i cudownych atrakcji , na długo pozostaną w  naszej pamięci.

DZIĘKUJEMY  Paniom z grupy  „WierzBabki”, Panu Sołtysowi i Radzie sołeckiej z Wierzbia  za współpracę i wsparcie. 

 

ferie

Utworzono dnia 12.02.2024, 07:49

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny