Wyniki cyklicznego konkursu plastycznego

CYKLICZNY KONKURS PLASTYCZNY

      – Tajemnice tkwiące w sztuce -

Ziemia czysta planeta

 

Zakończył się kolejny cykliczny konkurs plastyczny na rok szkolny 2019/20. Do oceny jurorskiej konkursu pt. „Ziemia czysta planeta” zakwalifikowano 89  prac uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Łambinowice. Komisja w składzie przewodnicząca: Alina Ligas oraz członkowie: Anna Cieślińska, Alicja Raczek dokonała oceny prac w następujących kategoriach wiekowych.

kat. klas I-II

I m –Łukasz Dańczyszyn - PSP Lasocice

II m –Oliwia Świech– PSP Jasienica Dolna

III m- Maja Wolska - PSP Łambinowice

III m – Lilianna Polak – PSP Lasocice

Wyróżnienia:

Antek Paulis – PSP Lasocice

Emilia Juzwa – PSP Jasienica Dolna

Magdalena Zagwocka PSP Łaambinowice

Lena Witek PSP Łambinowice

Kat. klas III-V

Im  Jagoda Barzij– PSP Jasienica Dolna

IIm- Jakub Kocoń – PSP Jasienica Dolna

IIm- Krzysztof Zabłocki – PSP Łambinowice

III m- Emilia Jarosz – PSP Łambinowice

Wyróżnienia:

Natalia Vogt PSP Łambinowice

Natalia Cichy PSP Jasienica Dolna

Kat. klas VI-VIII

I m –Anna Kaszoid–PSP Lasocice

I m – Sandra Białek - PSP Jasienica Dolna

IIm – Nikola Mazanka - PSP Jasienica Dolna

II m Aleksandra Szczepańska – PSP Jasienica Dln

IIIm – Weronika Beer - PSP Łambinowice

IIIm – Nikola Majchrzak - PSP Jasienica Dolna

Wyróżnienia:

Arkadiusz Matus -PSP Łambinowice

Zuzanna Kowalik- PSP Jasienica Dolna

Patrycja Kubińska – PSP Jasienica Dolna

Dominik Majka – PSP Lasocice

CYKLICZNY KONKURS PLASTYCZNY

      – Tajemnice tkwiące w sztuce -

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU

Ziemia czysta planeta

 

kl.I-II PSP Jasienica Dolna

  1. Aleksandra Gąsior
  2. Emilia Juzwa
  3. Oliwia Świech
  4. Maja Nosal
  5. Julia Fornalik

kl.III-V PSP Jasienica D

  1. Jagoda Barzij
  2. Błażej Majda
  3. Adam Gąsior
  4. Jakub Kocoń
  5. Natalia Cichy
  6. Antoni Kowalik
  7. Magdalena Wójciak

kl.VI-VIII PSP Jasienica Dolna

  1. Lena Włodarczyk
  2. Sandra Białek
  3. Radosław Nosal
  4. Aleksandra Szczepańska
  5. Paweł Majda
  6. Nikola Majchrzak
  7. Nikola Mazanka
  8. Patrycja Kubińska
  9. Zuzanna Kowalik

kl.I-II PSP Łambinowice

  1. Oliwia Gandziała
  2. Amelia Kubiak
  3. Magdalena Zagwocka
  4. Filip Podborączyński
  5. Maja Wolska
  6. Milena Myśliwiec
  7. Ala Kania
  8. Lena Witek

kl. III-V PSP Łambinowice

  1. Natalia Vogt
  2. Beata Janowska
  3. Nikola Zalewska
  4. Patryk Mućka
  5. Tymoteusz Skut
  6. Iza Hwozdowicz
  7. Krzysztof Zabłocki

kl. VI-VIII PSP Łambinowice

  1. Marta Lebioda
  2. Małgorzata Uniejewska
  3. Weronika Beer
  4. Magda Mazurkiewicz
  5. Maciej Paszkowski
  6. Igor Pytlik
  7. Sebastian Lebioda
  8. Adrian Juraszek
  9. Wiktoria Karawan
  10. Emilia Weber
  11. Arkadiusz Matus
  12. Nikola Vogt

kl.I-II PSP Lasocice

  1. Łukasz Dańczyszyn
  2. Lilianna Polak
  3. Dawid Barański
  4. Amelia Duda
  5. Karolina Swaciak
  6. Antek Paulis
  7. Piotr Szabłowski
  8. Blanka Gajewska

kl.III-V PSP Lasocice

  1. Olga Czubińska
  2. Milenka Wijatyk
  3. Szymon Czernik
  4. Oliwia Szaba
  5. Basi Pipała
  6. Bartosz Czubiński
  7. Bartek Piwowarski
  8. Antek Hasiak
  9. Oliwier Ternik
  10. Kaja Różańska
  11. Szymon Witek
  12. Lena Surma
  13. Julia Szarlej
  14. Madzia Duda
  15. Wiktoria Różańska
  16. Kamil Stróżyk
  17. Darek Witek
  18. Emilia Hamadyk
  19. Karolina Cholewa
  20. Klaudia Cholewa

kl.VI-VIII PSP Lasocice

  1. Anna Kaszoid
  2. Michał Dudek
  3. Marcin Pyskaty
  4. Hania Czernik
  5. Leszek Osysko
  6. Magdalena Dusza
  7. Nikola Różańska
  8. Natalia Osysko
  9. Zuzia Stasica
  10. Wiktoria Kwiczala
  11. Aleksandra Cholewa
  12. Adam Szabłowski
  13. Dominik Majka