Gminna Biblioteka Publiczna w Łambinowicach

W związku z wyłączeniem użytkowania dotychczasowych pomieszczeń  tymczasowej siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Łambinowicach informujemy Czytelników, iż do czasu wyznaczenia nowych pomieszczeń książki będą udostępniane w formie punktu bibliotecznego w siedzibie GOKSiR przy ul. Obozowej 13.

od dnia 20 maja 2020r.

Informujemy, że wypożyczenie będzie możliwe, od poniedziałku do piątku,  wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym:

nr tel.  77 4343415
lub e-mailem  bibliotekalce@wp.pl lub   kierownik.gbp.lambinowice@wp.pl

Zamówienie i wydawanie  będzie możliwe

w godzinach od 9:00 do 13:00!!!

W trosce o Czytelników umożliwiamy wypożyczenie większej ilości woluminów oraz wydłużamy czas przeznaczony  na zwrot książek.

Przypominamy o stosowaniu zaleceń:

• Przed wejściem do  budynku  GOKSiR  należy obowiązkowo zasłonić nos i usta (maseczka, chustka itp.) oraz założyć własne  rękawiczki, w przypadku braku rękawiczek konieczna dezynfekcja dłoni ( płyn do dezynfekcji znajdować się będzie na stoliku).
  • Przyniesione książki należy pozostawić w specjalnie wyznaczonym miejscu.
  • Zaleca się, żeby po  książki  dla dzieci przychodziły osoby dorosłe.
  •  Do odwołania rezygnujemy z przyjmowania darów od Czytelników.
  • Oddane książki zostaną poddane kwarantannie!  Po 7 dniach zostaną odpisane
    z konta Czytelnika i włączone do księgozbioru.

Prosimy czytelników o zrozumienie sytuacji oraz przestrzeganie  w/w zasad!